הצוות שלנו


לירן ויינגרט

חבר נבחרת ישראל בטניס לנוער וסגן אלוף הארץ  לנוער לשעבר. ניסיון רב בתחרויות טניס ארציות ובינלאומיות – ביניהם אליפות אירופה ואליפות העולם לנוער. בוגר קורס מדריכי טניס ממכללת וינגייט, עם יותר מ-15 שנות ניסיון באימון טניס ובפיתוח תוכניות אימון חדשניות ומהנות מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית. אימן בעברו בבתי ספר לטניס המובילים בארץ ואימן באופן צמוד את אלוף הארץ הנוכחי לגילאי 18. לירן אחראי על תשתית האימונים בבית הספר לטניס סביון , ומלווה באופן צמוד את הטניסאים ההישגיים שלנו, הן באימונים והן בתחרויות.

אני מאמין שלי –  "בעזרת הדרכה נכונה המותאמת אישית לרמתו ולכישוריו של המתאמן כל אדם בכל גיל יכול להתאהב במשחק הטניס ולהיחשף לעולם שלם של אתגר והנאה".

מארק פאדייב

אלוף הארץ לנוער לשעבר ומאמן טניס מנוסה. מוסמך ממכללת וינגייט  ומתמחה בתחום הטניס התחרותי. מארק אחראי על פיתוח הטניסאים הצעירים שלנו לכיוון הטניס התחרותי, וכמו כן נותן מענה להרבה מהשחקנים המבוגרים שלנו, הן בקבוצות מבוגרים והן באימונים פרטיים.

ניב לביא

שחקן טניס ותיק ובן למשפחת מאמני טניס. בוגר קורס מדריכי טניס ממכללת וינגייט, בעל ניסיון של כ-10 שנים  באימון  ילדים ומבוגרים בכל הרמות. בעברו היה מאמן ראשי בבתי ספר לטניס שאימן בהם. ניב הינו מאמן רגיש ואכפתי בעל גישה נהדרת לילדים, דבר המאפשר לו להעביר  את הנושאים הנלמדים באווירה טובה ומהנה. מעבר לקבוצות הלימוד ניב מעביר גם אימונים פרטיים לילדים ומבוגרים.